Pacific Pale Ale
American Pale Ale

Ekstrakt: 12,5%
Alkohol: 5%
Goryczka: 45IBU

Pacific Pale Ale jest to piwo jasne, z pięknym aromatem i wyraźną goryczką. Aromat jest zbudowany przez odmiany chmieli amerykańskich i australijskich, wnoszących cały wachlarz zapachów owoców tropikalnych: od cięższych , grapefruitowych, poprzez egzotyczne mango i marakuja, aż po rześkie pomarańczowe i cytrynowe.

Jasna barwa, czysty, lekki smak i solidna porcja goryczki przypadnie do gustu tym którzy pamiętają jeszcze dawne pilsnery.

Jednocześnie górno fermentacyjna porcja posmaków owocowych oraz nowoczesne odmiany chmielu dają mu powiew nowości i świeżości. Piwo jest pełne, bardzo pijalne i posiada umiarkowaną zawartość alkoholu.

Cymbopogon
American Wheat

Lekkie, piwo pszeniczne o łagodnym smaku oraz cytrusowym i ziołowym aromacie. Warzone z dodatkiem trawy cytrynowej, chmielone Motueka, Rakau (NZ) i Perle.

Mera IPA
West Coast IPA

Jasne, wyraźnie wytrawne piwo z przyjemnym złożonym aromatem owoców egzotycznych i cytrusów. Konkretna goryczka, dobrze wkomponowana w posmaki owocowe nie umniejsza pijalności.

Czarna Wołga
Oatmeal Stout

Stout z m. in. płatkami owsianymi, trzema rodzajami słodów palonych w zasypie. Mocno kawowy, czekoladowy, jednocześnie delikatny i aksamitny w smaku.

Białe IPA
White IPA

Połączenie mocno chmielonego piwa (Galaxy, Citra, Magnum) z pszenicą i przyprawami znanymi z belgijskiego witbiera ? skórką pomarańczy i kolendrą.