CHMIEL ŚWIAT PIWA

Hurtownia Piwa Szczecin

Nasz pierwszy sklep powstał na początku 2012 roku w Szczecinie i od tamtej pory cały czas prężnie się rozwijamy. Do naszego sklepu mieszczącego się na ulicy Duńskiej 74 dostarczamy tylko piwa najwyższej jakości, od pewnych i zaufanych dostawców. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a w razie problemów pomoże Państwu profesjonalna obsługa.

Oprócz tego rozwinęliśmy się też do działalności hurtowej. Zaopatrujemy wiele sklepów, restauracji i innych punktów w Szczecinie jak i w Polsce. W sezonie letnim zaopatrujemy również miejscowości nadmorskie.W swojej ofercie posaidamy piwa beczkowe, jak i butelkowe. Specjalizujemy się również w imporcie chociażby piw niemieckich, czeskich i amerykańskich. Exportujemy polskie piwa craftowe, regionalne do Skandynawii oraz innych państw europejskich aby je rozpromować dzięki czemu zauważyliśmy coraz większy popyt i zainteresowanie klientów na ten towar. Ściśle współpracujemy z największymi browarami craftowymi w Polsce (m.in., Pinta, AleBrowar, Trzech Kumpli, Rockmill, Birbant), które zaczynają być rozpoznywalne na rynku międzynarodowym. Bierzemy udział w różnych imprezach i festiwalach odbywających się na terenie Polski oraz zagranicą (np. Kopenhaga). Nasza oferta nieustannie się powiększa i zmienia.

Nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego zestawu piw do karty menu oraz pomogą w odpowiednim przeszkoleniu personelu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w zależności od charakteru prowadzonej działalności. Cieszymy się dużym zaufaniem u naszych stały klientów. Posiadamy własny transport oraz prowadzimy wysyłkę paletową.

Serdczenie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

WIEMY, że nasza hurtownia sprosta Państwa wymaganiom.

hurtownia piwa szczecin